konferencje i szkolenia

Nowoczesne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem to dopiero początek tego, co możemy Wam zaoferować.

NOWOCZESNE SALE SZKOLENIOWE

Wyposażone we wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia szkolenia czy też konferencji sale szkoleniowe to nasza propozycja dla biznesu.

a po szkoleniu…

Stara Warzelnia daje możliwość organizacji szkoleń i konferencji nawet kilkudniowych. Bazę noclegową stanowią 2-osobowe pokoje oraz całoroczne domki w standardzie hotelowym.

Okolica zapewnia spore możliwości aktywnego wypoczynku, lub po prostu relaksu nad basenem.

osada domków całorocznych

6 całorocznych, komfortowych domków, z których każdy może pomieścić 8 osób. Pełne wyposażenie, 2 niezależne łazienki, kuchnia, kominek i taras z paleniskiem zapewnią odpowiednie warunki do odpoczynku.

ogniska i biesiady

Po trudach szkoleń, możecie miło spędzić czas w biesiadnym klimacie. Specjalnie przygotowane miejsca na ognisko i osobne altany umożliwiają przygotowanie imprezy integracyjnej w warunkach plenerowych.

Chyba, że potrzebujecie luksusu restauracji – w tym przypadku także mamy coś do zaoferowania.

atrakcje

Nasz Katalog Atrakcji pozwala na wybranie odpowiednich dla Waszej grupy aktywności. Czy to będzie paintbal, czy może jazdy na quadach czy też na przykład team building lub gry terenowe – od Was zależy, co mamy przygotować.

sala balowa

z solną ścianą

baw się i ciesz widokiem

Solna ściana w Sali Balowej to największa tego typu atrakcja w znanej nam okolicy. Możliwe, że nawet w Polsce. Impreza okolicznościowa, spotkanie biznesowa, rocznica w takim miejscu to rzecz niepowtarzalna. Nie ma się co zastanawiać! Stara Warzelnia to idealne miejsce dla Was!

A jeżeli zależy Wam na prywatności, proponujemy nasze zewnętrzne altany przy basenach.