spa w starej warzelni

Słowo SPA jest akronimem łacińskiej sentencji „Sanus Per Aquam”, która w dosłownym tłumaczeniu oznacza: zdrowy przez wodę. To powiedzenie ukuto w czasach starożytnych, kiedy zaobserwowano dobroczynne działanie wód termalnych na ciało, a także dostrzeżono silną więź pomiędzy zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Zrelaksuj się w solankowym klimacie

Strefa SPA Starej Warzelni to grota solna z tężnią solankową i unikalnym mikroklimatem. Solanka spływając po faszynie z gałązek tarniny odparowuje, tworząc niepowtarzalną solankową atmosferę.

ożywczy solny klimat

Dbanie o siebie to nie tylko pielęgnacja – to sztuka równowagi potrzeb ciała i umysłu, która pozwala zachować idealny balans i komfort. W naszym nowym SPA dobieramy zabiegi niczym barwy na płótnie, by idealnie dopełnić Twoje ciało i duszę. Wyrusz z nami w podróż – poczuj synergię lasu i pozwól sobie na odprężenie w naturalnym i bezpiecznym dla Twojego organizmu środowisku.

Tężnia Solankowa

Solanka spływając po faszynie z gałązek tarniny odparowuje, tworząc niepowtarzalną solankową atmosferę.

SAUNA SUCHA

Relaks w takim miejscu pozwala na odprężenie organizmu po aktywnym dniu i ma bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm.

baseny i jacuzzi

Niesamowity klimat naszej strefy basenowej działa kojąco i uspokajająco. Odprężenia można zaznać pływając w basenie lub korzystając z jacuzzi, podziwiając jednocześnie zachwycający widok na górski krajobraz, jaki rozpościera się za oknami.

baseny

z niepowtarzalnym widokiem

wypoczywaj i ciesz się widokiem

W trakcie sezonu letniego, Goście mogą korzystać z basenów zewnętrznych ze specjalną Strefą Chillu, w której znajdują się leżaki, parasole i bajeczny widok na pogórzański krajobraz.

skorzystaj z oferty zabiegów spa

Po wypoczynku w spa oraz masażach możesz podziwiać elementy z drewna które mają 1800 lat oraz widok który zapiera dech w piersiach i poczuć, że czas zatrzymał się na chwilę.