pobyty i wypoczynek

Przytulne pokoje lub komfortowe domki. Sami wybierzcie.

komfortowe pokoje

Wyposażone we wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia szkolenia czy też konferencji sale szkoleniowe to nasza propozycja dla biznesu.

pobyty dla każdego…

Bazę noclegową Stara Warzelnia Resort & SPA stanowią 2-osobowe pokoje oraz całoroczne domki w standardzie hotelowym.

Zarówno pokoje jak i domki urządzone są komfortowo i w wysokim standardzie. Każdy z pokoi wyposażony jest w wygodne łóżka, łazienkę i klimatyzację. Oczywiście wszędzie jest też dostępny Internet bezprzewodowy.

osada domków całorocznych

6 całorocznych, komfortowych domków, z których każdy może pomieścić 8 osób. Pełne wyposażenie, 2 niezależne łazienki, kuchnia, kominek i taras z paleniskiem zapewnią odpowiednie warunki do odpoczynku.

niezwyczajny plac zabaw

Utrzymany w rustykalnym stylu plac zabaw, z drewnianymi karuzelami, huśtawkami i zamkiem ze zjeżdżalniami i kładkami to długie godziny radości Waszych dzieci.

zjeżdżalnia pontonowa

Igielitowa 300-metrowa zjeżdżalnia pontonowa zapewni rozrywkę dla całej rodziny. Nasze bezpieczne pontony gwarantują wygodny i szalony zjazd pośród kwitnących łąk!

Adrenalina i dobra zabawa – w cenie.

atrakcje

Nasz Katalog Atrakcji pozwala na wybranie odpowiednich dla Waszej grupy aktywności. Czy to będzie paintbal, czy może jazdy na quadach czy też na przykład team building lub gry terenowe – od Was zależy, co mamy przygotować.

sala balowa

z solną ścianą