restauracja solankowa

Absolutnie niepowtarzalne miejsce z absolutnie niepowtarzalnym klimatem.

doznania kulinarne i estetyczne

Zaprojektowana w solnych klimatach Restauracja Solankowa oferuje nie tylko autorsko skomponowane menu, ale także możliwość rozkoszowania się widokami Pogórza.

otoczeni solnym klimatem

Podróż po smakach potraw rozpoczyna się od oczu. To, w jaki sposób je postrzegamy wpływa na nasze doznania smakowe. W Starej Warzelni do estetyki restauracji i samych potraw przykładamy wielką wagę. Zależy nam, aby nasi Goście podziwiali kunszt Szefa Kuchni na równi z kunsztem architektów.

bar, który jest historią

Solne kryształy rozjaśnione dyskretnym światłem i czarny dąb, wydobyty po setkach lat z dna jeziora. Taki zestaw znajdziecie tylko w Starej Warzelni.

taras widokowy

Widoki na pasma Pogórzy, w pogodne dni sięgające Bieszczadów a nawet Tatr to znak rozpoznawczy tego miejsca. Kawa w naszej widokowej restauracji, czy też na tarasie smakuje wyjątkowo!

Cisza, która u nas panuje dopełni Wasz stan Zen,

autorskie menu

Nasz Szef Kuchni to artystyczna dusza. Jego niebanalne kreacje znajdziecie w Menu, a dobór potraw zadowoli każdego. Zarówno miłośnicy potraw tradycyjnych, jak i nowoczesnej kuchni fusion znajdą tutaj coś dla siebie.

sala balowa

z solną ścianą

baw się i ciesz widokiem

Solna ściana w Sali Balowej to największa tego typu atrakcja w znanej nam okolicy. Możliwe, że nawet w Polsce. Impreza okolicznościowa, spotkanie biznesowa, rocznica w takim miejscu to rzecz niepowtarzalna. Nie ma się co zastanawiać! Stara Warzelnia to idealne miejsce dla Was!

A jeżeli zależy Wam na prywatności, proponujemy nasze zewnętrzne altany przy basenach.